Impact First

Myslíte to vážně, máte dost energie a chcete se rychle posunout vpřed? Pak pro vás máme urychlovač Impact First.

Program Impact First je akcelerátor vhodný pro ty, kteří chtějí rozjet, nebo rozšířit svoje podnikání se sociálním přesahem.

Realizujeme jej spolu se společností Impact Hub. Díky workshopům, finančnímu grantu a mentoringu můžete svůj projekt otestovat a svoji energii, peníze a čas jasně nasměrovat do aktivit, které jsou pro budoucí fungování projektu přínosné.

Social Impact Award

Social Impact Award

Ještě studujete? Nebo alespoň polovina vašeho týmu? Pak jste ti praví pro náš další rozvojový program - Social Impact Award.

Chcete se nejprve sami zorientovat, jak podnikání postavit, na co nezapomenout a čeho se vyvarovat? Abyste nemuseli složitě hledat na internetu, udělali jsme to za vás a někde dokonce domluvili i slevy, pokud se rozhodnete jít do placené části služby.

Užitečné zdroje z internetu

iPodnikatel.cz je partnerská platforma pro začínající podnikatele nabízející e-learning,e-shop, video instruktáže, časopis, blog a mnoho dalšího. Slevu na využití placené části portálu pro klienty Krok za krokem najdete zde. Využít ji můžete, pokud jste našimi klienty, tzn. máte svůj firemní účet u České spořitelny (číslo účtu využijtete pro registraci na portálu věrnostního programu ČS iBOD Podnikání). Využijte zajímavé služby iPodnikatele.cz, které vám pomohou posunout vaše podnikání o krok dál.

Katalog vzdělávacích zdrojů

Přehled dalších užitečných zdrojů vám rádi na vyžádání pošleme ve formátu pdf.